733 405 945

Zabieg C-peel (z witaminą C)

Jest to peeling całoroczny, przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry dotkniętych fotostarzeniem. Preparaty wykorzystane w zabiegu wnikają głęboko w skórę, wolno się uwalniają, a ich działanie jest przedłużone, co jest bardzo istotne w przypadku szybko utleniających się antyoksydantów. Zabieg nie powoduje widocznej eksfoliacji, za to daje natychmiastowy efekt wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

  • Witamina C chroni skórę przed promieniowaniem i uszkodzeniami oksydacyjnymi. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Nawilża skórę. Hamuje melanogenezę i ułatwia epitelizację( zdolność naprawcza naskórka)
  • Kwas hialuronowy daje efekt naturalnego nawilżenia skóry, przyciągając do warstwy rogowej cząsteczki wody, stymulując syntezę ceramidów, poprawiając i modulując w ten sposób funkcje bariery.
  • 3-tripeptyd palmitylu (Syn-Coll®) stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i GAG, regenerując macierz skóry. Redukuje zmarszczki i zwiększa jędrność. Pantenol posiada właściwości zmiękczające, łagodzące i wygładzające skórę podrażnioną

cena: 170 zł

starzenie się skóry

przebarwienia

odwodnienie (nawilżająco)

ciąża

karmienie piersią

reakcje alergiczne

stany zapalne skóry

czynna infekcja ogólna

Gdzie stosujemy?
Czas zabiegu:30-40 minut
Zalecana seria zabiegów:1 zabieg